gril

Na žádné zahradě by neměl chybět betonový gril

Dostupnost:
home
Doprava ZDARMA

pro objednávky nad 1.500 Kč

sync
Vrácení zboží do 14 dní

zdarma a bez rizika

thumbs-up
Prověřený český obchod

s kvalitními produkty

cart
Nakupujte kdykoli

máme otevřeno 24 hodin denně

Popis produktu

Zahrada je místem, které se dá využít k mnoha účelům, ale tím hlavním by měla být relaxace. Na zahradě se můžeme sejít s rodinou i přáteli a pochutnat si na dobrém jídle. Jak ovšem jídlo připravit? Jednou z nejlepších možností je gril. Když se řekne gril, mnoho lidí si hned představí malý kovový gril na nožičkách. Existuje mnoho druhů grilů, ale pokud disponujete zahradou, žádný vám nedopřeje takovou atmosféru, jako betonový gril

  • Proč gril z betonu

Grilu z betonu se také často říká betonový krb či zahradní krb. Můžete si zde opékat nebo zde grilovat, to už je jen na vás. Beton je odolným materiálem, které má příjemný přírodní vzhled a je zárukou, že vám krb vydrží mnoho let. Betonové krby jsou velmi elegantní a výhodou u nich je, že je nemusíte složitě stavět, můžete si je celé objednat a následně vám budou dovezeny až na zahradu. 

  • K čemu tento gril užijete?

Za krásného a příjemného počasí zde můžete opékat buřty, maso nebo třeba grilovat, péct a mnoho dalšího. V betonovém grilu se používá výhradně suché dřevo nebo dřevěné uhlí. Pokud chcete grilovat, tak rozhodně je lepší volbou dřevěné uhlí. Věděli jste, že můžete s betonovým grilem také udit? Stačí si vybrat provedení s udírnou a rázem můžete mít třeba vlastní uzené masíčko. 

  • Kam betonový gril umístit?

Betonový gril patří na volné prostranství na vaší zahradě. Podle toho, kam krb umístíte je třeba myslet na to, jestli vybrat krb se základovou deskou nebo bez ní. Pokud krb základovou desku nemá, je třeba ho umístit třeba na dlažbu nebo na vybetonovanou plochu. Krb se základovou deskou můžete umístit prakticky kamkoliv na zahradu, kde je rovný povrch. Pokud rovný povrch nemáte, je nutné ho vyrovnat. Je třeba myslet na to, že jde o venkovní gril betonový, nejde o nic, co byste mohli mít v interiéru a dokonce se nehodí ani pod pergolu nebo na místa, kde by mohl cokoliv ohrožovat, třeba vedle dřevníku nebo jiných míst s hořlavým materiálem. Také ho nedávejte nikam, kde by mohl kouř vadit, třeba vedle místa, kde sušíte venku prádlo.   

Před umístěním je samozřejmě dobré myslet na to, aby se u krbu dobře sedělo, umístěte ho tak, abyste měli ten správný výhled a krb na dané místo skvěle ladil. Jelikož je betonový krb těžký, pozdější manipulace je poměrně náročná. 

  • Jaké provedení betonového grilu?

Betonové grily se nabízí ve velkém množství provedení a vybírat byste měli především podle využití. Jak již bylo zmíněno výše, předem si ujasněte, jestli chcete krb se základovou deskou nebo bez ní. Důležitá je také velikost krbu. Pro velké rodiny je samozřejmě lepší větší krb. 

Co se týče tvaru, mnoho grilů nabízí užitečný prostor pro umístění dřeva a uhlí. Pokud hodláte gril používat často, zajisté se tento prostor bude hodit. Betonový gril může disponovat také pracovní deskou, kterou můžete využít pro umístění potřebného nářadí na manipulaci s jídlem. Větší deska se hodí také pro přichystání surovin, které budete opékat nebo grilovat. Zmínili jsme rovněž udírnu. Pokud nad ní váháte, vždy raději vyberte betonový gril, který udírnou disponuje, abyste později nemuseli udírnu pořizovat dodatečně. Vhodné je zamyslet se nad barvou, samozřejmě si gril můžete obarvit sami, ale je lepší si vybrat s barvou, kterou preferujete. Nabízí se vám také grily s různým povrchem, mohou být zrnité, hrubé, ale také zcela hladké nebo i s různým vzorem. 

Sledujte také výšku komína, aby byla dostatečně velká, některé betonové grily disponují rovněž měděným komínem, který je nejen praktický, ale také vzhledný. Ačkoliv jsou tématem betonové grily, ne všechny jsou přímo z betonu, ale často jde o různé cementové materiály, které jsou velmi odolné a žáruvzdorné. 

Někteří lidé si kupují betonové grily v kamenných obchodech, kde je často úzký výběr. Vždy je vhodné se inspirovat online, kde se vám nabízí mnohem širší výběr mnoha krásných provedení. Představujte si, jak bude daný betonový gril vypadat na vaší zahradě a zajisté brzy naleznete kandidáta, který bude tou nejlepší volbou.

Podobné produkty

Na žádné zahradě by neměl chybět betonový gril

Najdete v kategorii:

Další produkty od výrobce

Prohlédněte si všechny produkty od přední značky .

Možnosti dopravy a platby