Altán čtvercový 3mx3m BAUMAX

Altán čtvercový 3mx3m

12999 Kč

Altán čtvercový 3mx3m oblíbené značky BAUMAX - toto zboží zakoupíte za jedinečnou cenu 12999 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 35000 Kč. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Výrobce: 
SKU: 8077413000004
Do obchodu

Popis

BAUMAX

Altán čtvercový 3mx3m s jakostní značkou BAUMAX - tento artikl doporučujeme s úžasnou cenovkou 12999 Kč. smrk,rozměr: 300x300cm, , impregnovaný, bez podlahy, bez krytiny, trámky 90mmx90mm, tl. prken 90mm

Dřevěný zahradní altán 3 x 3 metry je vynikající volbou pro lidi, kteří hledají jednoduchý, ale hezký altán za nízkou cenu. Díky našemu altánu získáte útulné místo na zahradě, kde budete moci trávit příjemný čas s rodinou a přáteli. Ani pálící slunce nebo déšť již nebudou překážkou pro pořádání venkovních setkání.
Nosné sloupy altánu jsou hranoly 9 cm x 9 cm.
Střecha může být pokryta šindelí *, aby byla zajištěna delší životnost

Instalace zahradního altánku je poměrně snadný úkol. K umístění produktu budete potřebovat několik jednoduchých nástrojů (kladivo, šroubovák, ruční pila, žebřík) a pomocníky. Všechny součásti potřebné pro montáž (šrouby, šrouby, úhel atd.) Spolu s pokyny jsou součástí  balení. Altán je bezpečně zabalen na přepravní paletě.

*bez šindele

Všechny produkty od výrobce
Altán čtvercový 3mx3m BAUMAX

Altán čtvercový 3mx3m

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce