Aquamar algaestop 1

Aquamar algaestop 1,0 l

219 Kč

Aquamar algaestop 1,0 l s trendy značkou Marimex - tento artikl objednávejte s extra slevou za 219 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Stačí naplnit košík zbožím nad třicet pět tisíc a dopravu NEPLATÍTE. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Výrobce: 
SKU: 8590517002748
Do obchodu

Popis

Marimex

Aquamar algaestop 1,0 l od kvalitní značky Marimex - tento produkt koupíte s extra slevou za 219 Kč. Přípravek slouží k zabránění růstu řas, které jsou schopny přivyknout si na chlor během několika dní. Je účinný proti řasám a plísním, v menší míře i proti bakteriím. Má preventivní i likvidační účinky, ničí většinu běžných řas vyskytujících se v bazénech, má bakteriostatické účinky proti některým patogenním bakteriálním kmenům a je slučitelný s chlorovými i bezchlorovými přípravky používanými k dezinfekci vody. 

Spory řas jsou do bazénu neustále přenášeny prostřednictvím prachu, větru a deště. Rychle se vyvíjejí působením slunečního světla a teplé vody. V okamžiku, kdy jsou řasy již viditelné, vyvinuly se jich miliony v každém litru vody. Dno a stěny bazénu jsou pak kluzké, mazlavé a voda páchne.

S přípravkem Marimex STOP řasám všem těmto nepříjemným přírodním jevům dáte sbohem.

Pro křišťálově čistou a bezpečnou vodu

Bezpečnostné karty

Všechny produkty od výrobce
Aquamar algaestop 1

Aquamar algaestop 1,0 l

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce