Aquamar algaestop 3 l Marimex

Aquamar algaestop 3 l

599 Kč

Aquamar algaestop 3 l od oblíbeného výrobce Marimex - tento artikl doporučujeme ve výprodejové akci za 599 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 35000 Kč nebo víc. Vy tak neplatíte nic navíc!

Výrobce: 
SKU: 8590517007330
Do obchodu

Popis

Marimex

Aquamar algaestop 3 l populárního výrobce Marimex - toto zboží si můžete nechat poslat s výjimečnou slevou za 599 Kč. Přípravek slouží k zabránění růstu řas, které jsou schopny přivyknout si na chlor během několika dní. Je účinný proti řasám a plísním, v menší míře i proti bakteriím. Má preventivní i likvidační účinky, ničí většinu běžných řas vyskytujících se v bazénech, má bakteriostatické účinky proti některým patogenním bakteriálním kmenům a je slučitelný s chlorovými i bezchlorovými přípravky používanými k dezinfekci vody. 

Spory řas jsou do bazénu neustále přenášeny prostřednictvím prachu, větru a deště. Rychle se vyvíjejí působením slunečního světla a teplé vody. V okamžiku, kdy jsou řasy již viditelné, vyvinuly se jich miliony v každém litru vody. Dno a stěny bazénu jsou pak kluzké, mazlavé a voda páchne.

S přípravkem Marimex STOP řasám všem těmto nepříjemným přírodním jevům dáte sbohem.

Pro křišťálově čistou a bezpečnou vodu

Bezpečnostné karty

Všechny produkty od výrobce
Aquamar algaestop 3 l Marimex

Aquamar algaestop 3 l

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce