Aquamar kyslíkové tablety 0

Aquamar kyslíkové tablety 0,9kg

519 Kč

Aquamar kyslíkové tablety 0,9kg od top výrobce Marimex - toto zboží si můžete nechat dodat v neopakovatelné akci za 519 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 35000 Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!

Výrobce: 
SKU: 8590517009754
Do obchodu

Popis

Marimex

Aquamar kyslíkové tablety 0,9kg kvalitní značky Marimex - tento produkt objednáte v perfektní akci za 519 Kč. Firma Marimex vám přináší novou exkluzivní řadu pro bezchlorové ošetření bazénové vody na bázi aktivního kyslíku. Tato řada je šetrnější k lidské pokožce i organizmu zejména u dětí a osob s citlivou reakcí na chlor. Její použití je stejně tak snadné jako použití chlorových přípravků. 

Pomalurozpustné tablety pro komplexní ošetření vody, používají se v kombinaci s přípravkem Marimex Aktivátor. Po ponoření tablety do vody dochází k jejímu postupnému rozpouštění, kdy se uvolňuje účinná složka, která oxiduje nečistoty přítomné ve vodě.

 

Prostředek se používá pro komplexní průběžné ošetřování vody v kombinaci s přípravkem Marimex Aktivátor. Po ponoření tablety do vody dochází k jejímu postupnému rozpouštění, kdy se uvolňuje účinná složka, která oxiduje nečistoty přítomné ve vodě. Pro správnou funkci používejte pravidelně dle návodu spolu s pravidelným ošetřením vody pomocí přípravku Marimex Aktivátor. 

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku

Všechny produkty od výrobce
Aquamar kyslíkové tablety 0

Aquamar kyslíkové tablety 0,9kg

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce