Aquamar spa aktivátor 0

Aquamar spa aktivátor 0,6 L

219 Kč

Aquamar spa aktivátor 0,6 L od top značky Marimex - tento hit můžete sehnat v bombastické akci za 219 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 35000 Kč. Neplaťte jinde víc než musíte.

Výrobce: 
SKU: 8590517009747
Do obchodu

Popis

Marimex

Aquamar spa aktivátor 0,6 L originální od labelu Marimex - tento artikl nakupujte téměř zdarma za 219 Kč. Aktivátor kyslíkových tablet příznivě působí na kvalitu vody a zabraňuje vzniku vodní řasy. Bezbarvý čirý kapalný roztok obsahuje Alkyl (C12-C16) benzyl (dimethyl) amonium – chloridy 245 mg/l. Obsahuje polyhexamethylen guanidinhydrochlorid. Může vyvolat alergickou reakci.

Přípravek se používá vždy v kombinaci s přípravkem pro oxidaci nečistot Marimex Kyslíkové tablety, aktivuje jeho funkci a tím zvyšuje jeho účinnost. Přípravek je biologicky odbouratelný a neagresivní ke všem typům povrchů vířivých van, bazénů a zahradních jezírek.

Pro jaký bazén je produkt vhodný

Vířivky

Dávkování

Před použitím přípravku je nutné upravit pH vody na rozmezí 6,8–7,2. 
Aby byl účinek přípravku správný, je třeba nejprve použít přípravek Marimex Kyslíkové tablety, který vodu zbaví zbytkového chlóru. 
Jinak by mohlo dojít k nežádoucímu zabarvení vody způsobené reakcí přípravku se zbytkovým chlórem. 
Přípravek se dávkuje pravidelně minimálně jednou týdně vždy cca 12–24 hodin po pravidelné aplikaci přípravku Marimex Kyslíkové tablety. 
Optimální koncentrace přípravku Marimex SPA Aktivátor ve vodě je 4–6 mg/l.
Počáteční dávka: 170 ml/m3 vody ve vířivce
Udržovací dávka: 85 ml/m3 vody ve vířivce minimálně 1x týdně.
Příslušnou dávku přípravku je nutno rozmíchat ve vodě v čistém umělohmotném vědru a za provozu filtračního zařízení. Roztok se pomalu vlije do vířivé vany.   

Způsob balení

Plastová uzavíratelná láhev
Tekutá forma přípravku
Objem 0,6 l.

BIOCYD: NE

Všechny produkty od výrobce
Aquamar spa aktivátor 0

Aquamar spa aktivátor 0,6 L

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce