Aquamar spa odpěňovač 0

Aquamar spa odpěňovač 0,6 L

399 Kč

Aquamar spa odpěňovač 0,6 L originální od labelu Marimex - tento artikl objednávejte s VIP slevou pro každého za 399 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 35000 Kč. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: 8590517009778
Do obchodu

Popis

Marimex

Aquamar spa odpěňovač 0,6 L od kvalitní značky Marimex - tento hit můžete sehnat v perfektní akci za 399 Kč. Pěnu, tvořící se na hladině, způsobuje změna povrchového napětí vody, změna kyselosti a nečistot obsažených ve vodě. Přípravek Marimex Odpěňovač zabrání jejímu vzniku.  Určeno pro odstraňování a kontrolu pěnivosti vody při vzniku pěny ve whirlpoolu, vířivé vaně či bazénu. Působí jak preventivně proti vzniku pěnivosti, tak i pro okamžité odstranění pěny vzniklé působením algicidních, čistících, biologických a jiných příměsí

Aplikujte jednoduše postřikem na povrch hladiny/pěny. Postup lze při dalším výskytu opakovat. Dávkujte podle potřeby do dosažení účinku. V případě starší vody s vysokou pěnivostí doporučujeme její obměnu.
 

Pro jaký bazén je produkt vhodný

Vířivky

Způsob balení

Plastová uzavíratelná láhev
Tekutá forma přípravku
Objem 0,6 l.

Všechny produkty od výrobce
Aquamar spa odpěňovač 0

Aquamar spa odpěňovač 0,6 L

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce