Aquamar spa ph- 1

Aquamar spa ph- 1,3 kg

1014 Kč

Aquamar spa ph- 1,3 kg od populární značky Marimex - tento produkt koupíte s úžasnou cenovkou 169 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 35000 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Výrobce: 
SKU: 8590517012716
Do obchodu

Popis

Marimex

Aquamar spa ph- 1,3 kg od firmy Marimex - toto zboží si můžete objednat s VIP slevou pro každého za 1014 Kč. Přípravek slouží ke snížení hodnoty pH ve vodě, kde ideální hodnota je 6,8 až 7,2. Příliš zásadité pH od hodnoty 7,8 totiž vede k tvorbě různých minerálních zákalů, vodního kamene a jiných sraženin. Stejně jako k vyšší dráždivosti vody a zvyšujícímu se obsahu škodlivého vázaného chloru. Taková voda je většinou intenzivně cítit po chloru. S přípravkem Marimex pH mínus se vám všem těmto nepříjemným důsledkům vysokého pH podaří předejít.
Pro jaký bazén je produkt vhodný

Vířivky

Dávkování:

pro snížení hodnoty pH o 0,2 dávkujte množství 1 m3 (1000 l) vody (cca 15 g přípravku)
dávku rozpuste v umělohmotné konvi a pomalu přilévejte do bazénu u přítoku vodyrozpuštění přípravku se vždy provádí při zapnutém filtračním zařízení pokud pH nemá svou požadovanou hodnotu, postup opakujte je nutno vyloučit přítomnost osob v bazénu
250 g přípravku je přibližně odměrka o objemu 150 ml
Detailní dávkování najdete na obalu

Způsob balení

Plastová uzavíratelná dóza
Prášková forma přípravku
Hmotnost 1,3 kg

Všechny produkty od výrobce
Aquamar spa ph- 1

Aquamar spa ph- 1,3 kg

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce