Bazén Florida Marimex 3

Bazén Florida Marimex 3,05x0,91 bez příslušenství

2990 Kč

Bazén Florida Marimex 3,05x0,91 bez příslušenství s trendy značkou Marimex - tento artikl musíte mít levně za 2990 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 35000 Kč. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Výrobce: 
SKU: 8590517013638
Do obchodu

Popis

Marimex

Bazén Florida Marimex 3,05x0,91 bez příslušenství od značky Marimex - toto zboží si můžete nechat doručit při právě probíhající akci za 2990 Kč. Bazén Florida se řadí mezi velmi oblíbené nadzemní bazény v České republice. Koupání ve vlastním velkém bazénu si může dopřát opravdu každý. Předností bazénu Florida je výhodná cena, snadná údržba. stabilita konstrukce, široká hladina vody i snadné zprovoznění. Stačí jen připravit místo na bazén, rozvinout bazénovou podložku, bazén rozbalit, sestavit podpěrnou konstrukci, na kterou se navlékne bazénová folie. Od vybalení bazénu můžete do 30 minut napouštět vodu. Bazén je nutné po skončení bazénové sezony vyčistit, vypustit a uklidit na suché, nemrznoucí místo. Správnou údržbou prodloužíte životnost bazénu. Doporučujeme bazén po koupání zakrývat krycí plachtou. 

Bazénová folie:

Laminovaná folie bazénu Florida je trojvrstvá, vyztužená polyesterovou tkaninou. Síla podlahy je 0,28 mm a stěny 0,57 mm. Kvalitní zpracování zajistí dlouhodobé bezproblémové užívání bazénu. 

Motiv vnitřní folie = modrá (bez mozaiky).

Připojení filtrace: 

K bazénu můžete připojit libovolnou kartušovou či pískovou filtraci z naší nabídky. Pro napojení filtrace jsou připraveny průchody stěnou bazénu o průměru 32 mm (5/4").

Všechny produkty od výrobce
Bazén Florida Marimex 3

Bazén Florida Marimex 3,05x0,91 bez příslušenství

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce