Bazén Florida Marimex 3

Bazén Florida Marimex 3,66 x 1,22 bez příslušenství

5590 Kč

Bazén Florida Marimex 3,66 x 1,22 bez příslušenství pocházející od značky Marimex - tento hit snadno najdete v neopakovatelné akci za 5590 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 35000 Kč. Udělejte si radost.

Výrobce: 
SKU: 8590517013645
Do obchodu

Popis

Marimex

Bazén Florida Marimex 3,66 x 1,22 bez příslušenství od společnosti Marimex - tento produkt dodáváme extra výhodně za 5590 Kč. Bazén Florida se řadí mezi velmi oblíbené nadzemní bazény v České republice. Koupání ve vlastním velkém bazénu si může dopřát opravdu každý. Předností bazénu Florida je výhodná cena, snadná údržba. stabilita konstrukce, široká hladina vody i snadné zprovoznění. Stačí jen připravit místo na bazén, rozvinout bazénovou podložku, bazén rozbalit, sestavit podpěrnou konstrukci, na kterou se navlékne bazénová folie. Od vybalení bazénu můžete do 30 minut napouštět vodu. Bazén je nutné po skončení bazénové sezony vyčistit, vypustit a uklidit na suché, nemrznoucí místo. Správnou údržbou prodloužíte životnost bazénu. Doporučujeme bazén po koupání zakrývat krycí plachtou. 

Bazénová folie:

Laminovaná folie bazénu Florida je trojvrstvá, vyztužená polyesterovou tkaninou. Síla podlahy je 0,35 mm a stěny 0,59 mm. Kvalitní zpracování zajistí dlouhodobé bezproblémové užívání bazénu. 

Motiv vnitřní folie = modrá (bez mozaiky).

Připojení filtrace: 

K bazénu můžete připojit libovolnou kartušovou či pískovou filtraci z naší nabídky. Pro napojení filtrace jsou připraveny průchody stěnou bazénu o průměru 32 mm (5/4"). 

Všechny produkty od výrobce
Bazén Florida Marimex 3

Bazén Florida Marimex 3,66 x 1,22 bez příslušenství

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce