Bazén Orlando Marimex 3

Bazén Orlando Marimex 3,66 x 0,91 m + skimmer

5690 Kč

Bazén Orlando Marimex 3,66 x 0,91 m + skimmer od originálního výrobce Marimex - tento produkt nabízíme s úžasnou cenovkou 5690 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Při objednávce nad 35 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Výrobce: 
SKU: 8590517013348
Do obchodu

Popis

Marimex

Bazén Orlando Marimex 3,66 x 0,91 m + skimmer od oblíbené značky Marimex - tento produkt obchodujeme v akci za 5690 Kč. Bazén Orlando je bazén určený pro celoroční provoz. Po koupací sezoně ho není nutné rozebírat a uklízet, ale stačí jej patřičně zazimovat a další rok před koupací sezonou odzimovat a začít znovu používat. Koupání ve vlastním velkém bazénu si může dopřát opravdu každý. Předností bazénu Orlando je stabilní a pevná konstrukce, galvanizovaná bazénová stěna,  široká hladina vody i snadné zprovoznění. Stačí jen připravit místo na bazén, rozvinout bazénovou podložku, bazén rozbalit a sestavit. Od vybalení bazénu můžete do 120 minut napouštět vodu. Stěny bazénu jsou vyrobeny z ocelového plechu s antikorozní úpravou, bazénová folie je odolná proti mrazu. Doporučujeme bazén po koupání zakrývat krycí plachtou. Bazénová folie je výměnná - při poškození bazénu si ji můžete koupit jako náhradní díl.

Bazén Orlando není určen k zapuštění do země.  Je koncipován jako nadzemní bazén. 

Bazénová folie: Bazénová folie z měkčeného PVC. Síla podlahy i stěny folie je 0,225 mm. Kvalitní zpracování zajistí dlouhodobé bezproblémové užívání bazénu. 

Připojení filtrace: K bazénu můžete připojit kartušovou i pískovou filtraci. Pro napojení filtrace jsou připraveny průchody stěnou bazénu, na které se napojí skimmer Olympic a na něj hadice o průměru 32 mm (5/4").  Pro kvalitnější a rychlejší filtraci doporučujeme zakoupit filtraci pískovou.

Tolerance rozměrů bazénu: Uvedené rozměry bazénu jsou pouze orientační a ovlivnit je může rovnost podkladu či objem napuštěné vody. Povolená výrobní odchylka je 5 %.

Zapuštění bazénu Orlando: Bazén Orlando není určen k celkovému ani částečnému zapuštění do země. Jedná se o nadzemní bazén.

Všechny produkty od výrobce
Bazén Orlando Marimex 3

Bazén Orlando Marimex 3,66 x 0,91 m + skimmer

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce