Čerpadlo kalové GE-DP 3925 ECO EINHELL

Čerpadlo kalové GE-DP 3925 ECO

2090 Kč

Čerpadlo kalové GE-DP 3925 ECO pocházející od značky EINHELL - tento hit pořídíte výhodně za 2090 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 35000 Kč. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: 4006825572339
Do obchodu

Popis

EINHELL

Čerpadlo kalové GE-DP 3925 ECO s jakostní značkou EINHELL - tento produkt máte po jednoduché objednávce po slevě za 2090 Kč. Technické parametry:

jmenovité napětí: 230 V / 50 Hz

výkon: 390 W

dopravované množství / výška max.: 10000 l/hod/6 m

hloubka ponoru max.: 7 m

teplota vody max.: 35 °C

cizí tělesa do: 25 mm

hadicová přípojka: 47,8mm (G11/2 AG)

délka síťového vedení: 10 m | H05RN-F

Logistické informace

hmotnost: 4,54 kg

rozměr: délka / šířka / výška: 275 x 200 x 430 mm

GE-DP 3925 ECO kalové čerpadlo je vysoce kvalitní, účinné a také inteligentní úsporný pomocník. Na širokou škálu čerpacích úkolů pro doma, zahradu, rybníky a studny. Přesvědčí vás jeho technické funkce, stabilní výkon a optimální energetická účinnost. S výkonem pouhých 390 W toto čerpadlo přečerpá až 10.000 litrů špinavé vody za hodinu (toto čerpadlo má optimalizované kolo modifikovaným tvarem lopatek, čímž je zajištěno perfektní proudění. To umožňuje vysoký výkon a bezporuchový průběh práce a také maximální dopravované množství vody při minimální spotřebě). Má plynule výškově nastavitelný plovákový spínač, který umožňuje vybrat mezi nepřetržitým provozem a nebo předem nastaveným zapnutím a vypnutím pomocí spínače v závislosti na výšce hladiny vody. Dále má vylepšený průtokový kanál - hydrodynamicky optimalizovaný průtokový kanál zajišťuje menší odpor proudění, a tím umožňuje optimální a bezbariérovou dopravu i u silně znečištěné vody. Je vybaven vysoce kvalitním těsněním kluzných kroužků, které snižují tření a opotřebení a tím i prodlužují životnost. Tělo čerpadla je vyrobeno z plastu odolného vůči nárazům. Čerpadlo má praktické připojení hadice na horní straně - je tedy vhodné i pro šachty. Praktická závěsná očka usnadňují přesunout čerpadlo na místo, kam jej chcete umístit. Praktická příruční rukojeť umožňuje snadnou přepravu a kabel vzadu je praktický pro uložení čerpadla úhledně, bezpečně a v minimálním prostoru. Má univerzální adaptér pro 25/32 mm hadici, jakož i 33,3 mm (G 1), ECO-Power představuje: optimalizovanou energetickou účinnost – vysoký výkon při nízké spotřebě energie, inteligentní, technicky propracovaný vývoj výrobků, vysoce kvalitní komponenty, promyšlený design přístrojů, dlouhá životnost, velmi kvalitní komponenty, prvotřídní zpracování, dlouhá životnost – garantovaná!

Produktová karta

Všechny produkty od výrobce
Čerpadlo kalové GE-DP 3925 ECO EINHELL

Čerpadlo kalové GE-DP 3925 ECO

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce