Dárkové balení - sprchový gel 250 ml + vlasový šampon 250 ml s extrakty z medu a kozího mléka BOHEMIAGIFTS

Dárkové balení - sprchový gel 250 ml + vlasový šampon 250 ml s extrakty z medu a kozího mléka

139 Kč

Dárkové balení - sprchový gel 250 ml + vlasový šampon 250 ml s extrakty z medu a kozího mléka od značky BOHEMIAGIFTS - tento hit naleznete s extra slevou za 139 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Naplníte-li košík zbožím nad třicet pět tisíc, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: 8595590718906
Do obchodu

Popis

BOHEMIAGIFTS

Dárkové balení - sprchový gel 250 ml + vlasový šampon 250 ml s extrakty z medu a kozího mléka s jakostní značkou BOHEMIAGIFTS - tento produkt doručujeme téměř zdarma za 139 Kč. Krémový sprchový gel s extrakty z medu a kozího mléka 250 ml. Jemný prostředek moderní osobní hygieny. Je vhodný k mytí celého těla. Jde o unikátní kombinaci jemných mycích látek s blahodárnými účinky olivového oleje, extraktu z medu včely medonosné (Apis mellifica) a extraktu z kozího mléka, které v kombinaci s dalšími ošetřujícími složkami napomáhají ochraně před nadměrným vysušováním a podrážděním pokožky při mytí a jejímu udržování v hebkém a jemném stavu.

 

 

Vlasový šampon s extrakty z medu a kozího mléka 250 ml. Jemný prostředek moderní osobní hygieny. Je vhodný pro všechny druhy vlasů. Jde o unikátní kombinaci jemných mycích látek s blahodárnými účinky olivového oleje, extraktu z medu včely medonosné (Apis mellifica) a extraktu z kozího mléka, které v kombinaci s dalšími ošetřujícími složkami napomáhají ochraně před nadměrným vysušováním vlasů a vlasové pokožky při mytí a jejímu udržování v hebkém a jemném stavu.

 

Zboží je dostupné jen v:

Praha Michle, Kladno, Frýdek Místek, Znojmo, Tábor, Olomouc, Karlovy Vary a Most

 

 

Všechny produkty od výrobce
Dárkové balení - sprchový gel 250 ml + vlasový šampon 250 ml s extrakty z medu a kozího mléka BOHEMIAGIFTS

Dárkové balení - sprchový gel 250 ml + vlasový šampon 250 ml s extrakty z medu a kozího mléka

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce