Kalové čerpadlo GE-DP 7935 N ECO EINHELL

Kalové čerpadlo GE-DP 7935 N ECO

3390 Kč

Kalové čerpadlo GE-DP 7935 N ECO s trendy značkou EINHELL - tento produkt obchodujeme téměř zdarma za 3390 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Stačí naplnit košík zbožím nad třicet pět tisíc a dopravu NEPLATÍTE. Udělejte si radost.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

EINHELL

Kalové čerpadlo GE-DP 7935 N ECO s osvědčenou značkou EINHELL - tento artikl se na vás těší v neopakovatelné akci za 3390 Kč. Jmenovité napětí - 230V - 50 Hz

Příkon - 790 W

Dopravované množství / výška max. - 20 000l/h/9 m

Hloubka ponoru max. 7 m

Cizí tělesa do - 35 mm

Hadicová přípojka - cca 47,8 mm (G1/2)AG

Teplota vody max. 35 °C

Délka síťového vedení - 10 m

GE-DP 7935 N ECO kalové čerpadlo je vysoce kvalitní, účinné a úsporné. Na širokou škálu čerpacích úkolů pro doma, zahradu, rybníky a studny. Přesvědčí vás jeho technické funkce, stabilní výkon a optimální energetická účinnost. Se sílou pouhých 790 W toto čerpadlo přečerpá až 20 000 litrů špinavé vody za hodinu. Má plynule výškově nastavitelný plovákový spínač, který umožňuje vybrat mezi nepřetržitým provozem anebo předem nastaveným zapnutím a vypnutím pomocí spínače. Je vybaven vysoce kvalitním mechanickým těsněním, které chrání motor a do značné míry eliminuje potřebu údržby. Tělo čerpadla je vyrobeno z plastu odolného vůči nárazům a pláštěm z nerezové oceli a vydrží i ta nejtěžší zatížení. Čerpadlo má praktické připojení hadice na horní straně. Praktická závěsná očka usnadňují přesunout čerpadlo na místo, kam jej chcete umístit. Praktická příruční rukojeť umožňuje snadnou přepravu a kabel vzadu je praktický pro uložení čerpadla úhledně, bezpečně a v minimálním prostoru.

Produktová karta

Všechny produkty od výrobce
Kalové čerpadlo GE-DP 7935 N ECO EINHELL

Kalové čerpadlo GE-DP 7935 N ECO

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce