Kartušová filtrace m1 BAUMAX

Kartušová filtrace m1

949 Kč

Kartušová filtrace m1 s osvědčenou značkou BAUMAX - toto zboží si můžete nechat poslat za jedinečnou cenu 949 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 35000 Kč. Neplaťte jinde víc než musíte.

Výrobce: 
SKU: 8590517000379
Do obchodu

Popis

BAUMAX

Kartušová filtrace m1 od známé značky BAUMAX - tento artikl doporučujeme v časové omezené slevě za 949 Kč. Jak funguje kartušová filtrace

Kartušová filtrace funguje na principu filtrace vody přes výměnnou filtrační vložku, která zachycuje nečistoty. Díky kvalitnímu filtru zachytí i jemné nečistoty. Vložku doporučujeme pravidelně čistit a měnit, protože jen tak dokáže správně zachytit nečistoty.

Složení a popis kartušové filtrace 

Kartušová filtrace má filtrační výkon 2 m3/h.  Dodává se včetně kartušové vložky a příslušenství.  Do filtrace se vkládají filtrační vložky INTEX A. 

Obsah balení:

kartušová filtrace   
kartušová vložka
hadice 
průchod stěnou bazénu

Doporučení ke snížení nákladů na provoz
Pokud využíváte sníženou sazbu elektřiny (tzn. noční proud), můžete filtraci zapnout v době, kdy je tento tarif aktivní. K filtraci si můžete v hobbymarketech či na internetu dokoupit spínací hodinovou zásuvku, která filtraci v nastavenou dobu vypne i zapne. Můžete tím podstatně snížit náklady na provoz.

 

Všechny produkty od výrobce
Kartušová filtrace m1 BAUMAX

Kartušová filtrace m1

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce