Koupelová sůl s arganovým olejem 900 g BOHEMIAGIFTS

Koupelová sůl s arganovým olejem 900 g

59 Kč

Koupelová sůl s arganovým olejem 900 g co nám dodává BOHEMIAGIFTS - toto zboží si můžete opatřit za jedinečnou cenu 59 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 35000 Kč nebo víc. Vy tak neplatíte nic navíc!

Výrobce: 
SKU: 8595590717565
Do obchodu

Popis

BOHEMIAGIFTS

Koupelová sůl s arganovým olejem 900 g od kvalitní značky BOHEMIAGIFTS - tento hit pořídíte v perfektní akci za 59 Kč. Nová koupelová sůl z řady kosmetiky s přírodními látkami pro ošetřující blahodárnou koupel. Je připravena jako unikátní kombinace kvalitní soli s kvalitním olejem z Argánie trnité (Argania spinosa), který působí jako přírodní emollient, zjemňuje působení ostatních složek na pokožku a napomáhá ji udržovat přirozeně hebkou a jemnou. Lázeň s teplou vodou stimuluje organizmus, uvolňuje vnitřní napětí a podporuje čistící účinky na pokožku.

 

 

Do koupelové vany přidáme sůl v množství 2 až 5 polévkových lžic a necháme rozpustit. Pro skutečně účinnou lázeň je možno dávkovat až do koncentrace 1% (slané bazény obsahují okolo 0,5%, fyziologický roztok obsahuje 0,9% a běžná mořská voda přes 3% soli) – voda by pak neměla být nepříjemně horká a pobyt v ní by měl trvat do 30 minut. Po koupeli se osprchujeme čistou vodou.

 

Zboží je dostupné jen v:

Praha Michle, Kladno, Frýdek Místek, Znojmo, Tábor, Olomouc, Karlovy Vary a Most

 

 

Všechny produkty od výrobce
Koupelová sůl s arganovým olejem 900 g BOHEMIAGIFTS

Koupelová sůl s arganovým olejem 900 g

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce