Koupelová sůl s extrakty z medu a kozího mléka 900 g BOHEMIAGIFTS

Koupelová sůl s extrakty z medu a kozího mléka 900 g

59 Kč

Koupelová sůl s extrakty z medu a kozího mléka 900 g od kvalitní značky BOHEMIAGIFTS - tento hit můžete pořídit v husté akci za 59 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 35000 Kč. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Výrobce: 
SKU: 8595590725638
Do obchodu

Popis

BOHEMIAGIFTS

Koupelová sůl s extrakty z medu a kozího mléka 900 g značky BOHEMIAGIFTS - tento produkt prodáváme za úžasnou cenu 59 Kč. Koupelová sůl s unikátními extrakty z medu včely medonosné (Apis mellifica) a z kozího mléka. Blahodárná lázeň s teplou vodou stimuluje organizmus, uvolňuje vnitřní napětí a podporuje čistící a ošetřující účinky na pokožku.

 

 

Do koupelové vany přidáme sůl v množství 2 až 5 polévkových lžic a necháme rozpustit. Pro skutečně účinnou lázeň je možno dávkovat až do koncentrace 1% (slané bazény obsahují okolo 0,5%, fyziologický roztok obsahuje 0,9% a běžná mořská voda přes 3% soli) – voda by pak neměla být nepříjemně horká a pobyt v ní by měl trvat do 30 minut. Po koupeli se osprchujeme čistou vodou.

 

Zboží je dostupné jen v:

Praha Michle, Kladno, Frýdek Místek, Znojmo, Tábor, Olomouc, Karlovy Vary a Most

 

 

Všechny produkty od výrobce
Koupelová sůl s extrakty z medu a kozího mléka 900 g BOHEMIAGIFTS

Koupelová sůl s extrakty z medu a kozího mléka 900 g

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce