Křovinořez benzínový EINHELL

Křovinořez benzínový

7390 Kč

Křovinořez benzínový od společnosti EINHELL - toto zboží si můžete opatřit za téměř velkoobchodní cenu 7390 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 35000 Kč. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Výrobce: 
SKU: 4006825594751
Do obchodu

Popis

EINHELL

Křovinořez benzínový co nám dodává EINHELL - tento hit pořídíte s neuvěřitelnou slevou za 7390 Kč. Výkon - 1,25 kW
Zdvihový objem - 42,7 cm3
Motor - 2-taktní motor
Nádrž - 1,0l
Šířka záběru nože - průměr - 25,5 cm (3T)
Šířka záběru nylonové struny - průměr 46 cm
Tloušťka struny - průměr 2,4 mm
Automatika tipování
Funkce - Hliníkový hřídel, antivibrační funkce, držák pro instalaci na stěnu, komfortní nosný popruh, dekompresní ventil

Benzínový křovinořez GE-BC AS je extrémně výkonný, který snadno zkrotí porost na dokonce i na těžko přístupných místech. Energii dodává vysoce kvalitní dvoutaktní motor, který za svůj hladký chod a nízkým vibracím vděčí klikové hřídeli s dvojitými ložisky a antivibrační funkcí s gumovým šokovým upínáním. Všechny ovládací prvky křovinořezu jsou vždy po ruce na univerzálně nestavitelné hlinkové obouruční rukojeti, díky které se křovinořez snadno ovládá. Pro účinné sečení lze křovinořez GE-BC 43 AS použít s nožem nebo dvojitou cívkou. Součástí balení je 3-zubý nůž a dvojitá cívka s automatickým odvíjením. GE-BC 43 AS má odolnou a dlouhou hliníkovou rukojeť, která vydrží i hrubší zacházení. Easy-Start systém zaručí hladký start i po delší pauze díky sytiči a dekompresnímu ventilu. Nezbytná bezpečnost je zaručena odstředivá spojku, která vyřadí řezný nástroj s provozu když je křovinořez ve volnoběžném chodu. Díky postroji lze křovinořez připevnit k tělu, což zajistí komfort při práci. Díky rozpojitelné hřídeli lze přístroj během chvilky rozdělit na dvě části, což umožní snadné přenášení a skladování, když přístroj nepoužíváte. Konzole pro připevnění na zeď je také součástí balení.

Všechny produkty od výrobce
Křovinořez benzínový EINHELL

Křovinořez benzínový

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce