Kultivátor benzinový EINHELL

Kultivátor benzinový

10490 Kč

Kultivátor benzinový od oblíbené značky EINHELL - tento produkt prodáváme levně za 10490 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 35000 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Výrobce: 
SKU: 4006825607925
Do obchodu

Popis

EINHELL

Kultivátor benzinový co odebíráme od výrobce EINHELL - tento hit seženete s extra slevou za 10490 Kč. Výkon - 3,0 kW (při 3 600 U/min)
Motor - 4-taktní, 139 cm3
Pracovní šířka - 360 mm
Pracovní hloubka - max. 23 cm
Průměr nožů - 26 cm
Počet nožů - 4

Zahradní kultivátor s jednoválcovým čtyřtaktním motorem (139 cm³) obsah vybaveným bilaterálním uložením klikové hřídele pro vysoký výkon a hladký chod přístroje. Robustní kultivační čepele garantují rychlý postup i v pevné půdě. Pracovní hloubku je možné upravit díky výškově nastavitelné brzdné čelisti. Disponuje pojistkou mrtvého muže – zastaví čepele jakmile je uvolněn spouštěcí spínač. Je vybaven otočným vodicím kolem, díky čemuž je zajištěna snadná mobilita a také výškově nastavitelnou rukojetí. Pracovní otáčky: 3600 min-1. Obsah nádrže: 2,2 l.

Benzínový kultivátor GC-MT 3036 představuje praktický a výkonný zahradní stroj pro efektivní kultivaci půdy. Vysoký výkon a hladký chod zajišťuje jednoválcový čtyřtaktní motor, který je vybaven bilaterálním uložením klikové hřídele. Robustní kultivační čepele garantují rychlý postup i v pevné půdě. Pracovní hloubku je možné upravit díky výškově nastavitelné brzdné čelisti. Otočné vodící kolo slouží snadné manipulaci a přesunu z místa na místo. Kultivátor je možné přizpůsobit uživateli a to díky ergonomické a výškově nastavitelné rukojeti.

Všechny produkty od výrobce
Kultivátor benzinový EINHELL

Kultivátor benzinový

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce