Kultivátor s násadou - dětský

Kultivátor s násadou - dětský, 70002

110.13 CZK Kč

Kultivátor s násadou - dětský, 70002 od výrobce BAUMAX - tento produkt máte po jednoduché objednávce za hustou cenu 110 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 35000 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: 4010989018138
Do obchodu

Popis

BAUMAX

Kultivátor s násadou - dětský, 70002 se známou značkou BAUMAX - tento produkt máte za pár kliknutí s extra slevou za 110.13 CZK. Kdo chce mistrem zahrad býti, musí zavčas ruce cvičit
Láska k zahradničení se dá následující generaci snadno předat. Zahradní nářadí pro děti k reálnému použití na zahrádkách. Kopejte, hrabejte nebo zametejte dle libosti a užívejte si společné chvíle radosti s vašimi dětmi na zahradě. Veškeré dětské nářadí z našeho sortimentu je vyvedeno v živých barvách a speciálně vyvynuté pro dětské ruce s přihlédnutím na dětskou velikost.

Sortiment dětského zahradního nářadí obsahuje: špičatou lopatu, zahradní kultivační motyčku, zahradní motyčku, zahradní lopatu, dětský rýč, hrábě a smeták.

Doporučení: Naše dětské nářadí není hračka nýbrž opravdové nářadí! Doporučujeme proto před použitím brát na zřetel věk a zralost dítěte.

- velmi lehké a praktické
- ze stabilní oceli
- ideální pro práci na balkóně, terase nebo na záhonu
- násada z piniového dřeva s průvrtem pro zavěšení
- TÜV Nord certifikace
- násada: Ø 24 mm

Všechny produkty od výrobce
Kultivátor s násadou - dětský

Kultivátor s násadou - dětský, 70002

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce