Moderní židle bez opěradla ořech BAMAX

Moderní židle bez opěradla ořech

1999 Kč

Moderní židle bez opěradla ořech od známé značky BAMAX - toto zboží si můžete nechat dodat s neuvěřitelnou slevou za 1999 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 35000 Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!

Výrobce: 
SKU: 8060808
Do obchodu

Popis

BAMAX

Moderní židle bez opěradla ořech s pečetí kvality BAMAX - tento hit seženete s unikátní slevou za 1999 Kč. Klasická, jednoduchá a moderní židle.

Moderní design způsobí, že moderní židle zapadá do nejnovějších trendů zahradní architektury. Lamelové desky o tloušťce 40 mm jsou vyrobeny z olšového dřeva namontovaného na ocelovém rámu 60 × 40 mm, natřené jsou práškovou barvou nástřikem, což zajišťuje vysokou estetiku výrobku.

Moderní židle byla vyrobena z ocelových profilů 60 × 40 a desek o tloušťce 4 cm. Dřevěné prvky byly natřené konzervačními prostředky na dřevo, díky nimž si po mnoho let zachovávají svůj krásný vzhled - bez ohledu na nepříznivé povětrnostní podmínky. Ocelové profily jsou pozinkované a natřené práškovou barvou.

Všechny produkty od výrobce
Moderní židle bez opěradla ořech BAMAX

Moderní židle bez opěradla ořech

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce