Moderní židle bez opěradla palisandr BAUMAX

Moderní židle bez opěradla palisandr

1999 Kč

Moderní židle bez opěradla palisandr populárního výrobce BAUMAX - tento produkt objednáte s VIP slevou pro každého za 1999 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 35000 Kč a je vaše. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Výrobce: 
SKU: 8060809
Do obchodu

Popis

BAUMAX

Moderní židle bez opěradla palisandr od top výrobce BAUMAX - tento artikl je v tuhle chvíli v husté akci za 1999 Kč. Klasická, jednoduchá a moderní židle.

Moderní design způsobí, že moderní židle zapadá do nejnovějších trendů zahradní architektury. Lamelové desky o tloušťce 40 mm jsou vyrobeny z olšového dřeva namontovaného na ocelovém rámu 60 × 40 mm, natřené jsou práškovou barvou nástřikem, což zajišťuje vysokou estetiku výrobku.

Moderní židle byla vyrobena z ocelových profilů 60 × 40 a desek o tloušťce 4 cm. Dřevěné prvky byly natřené konzervačními prostředky na dřevo, díky nimž si po mnoho let zachovávají svůj krásný vzhled - bez ohledu na nepříznivé povětrnostní podmínky. Ocelové profily jsou pozinkované a natřené práškovou barvou.

Všechny produkty od výrobce
Moderní židle bez opěradla palisandr BAUMAX

Moderní židle bez opěradla palisandr

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce