Moderní židle s područkami palisandr BAMAX

Moderní židle s područkami palisandr

2999 Kč

Moderní židle s područkami palisandr od společnosti BAMAX - tento hit můžete získat za mimořádně nízkou cenu 2999 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 35000 Kč a víc! Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Výrobce: 
SKU: 8060807
Do obchodu

Popis

BAMAX

Moderní židle s područkami palisandr co nám vyrábí BAMAX - toto zboží si můžete zakoupit levně za 2999 Kč. Klasická, jednoduchá a moderní židle.

Moderní židle byla vyrobena z ocelových profilů 60 × 40 a desek o tloušťce 4 cm. Dřevěné prvky byly natřené konzervačními prostředky na dřevo, díky nimž si po mnoho let zachovávají svůj krásný vzhled - bez ohledu na nepříznivé povětrnostní podmínky. Ocelové profily jsou pozinkované a natřené práškovou barvou.

Moderní design způsobí, že moderní židle zapadá do nejnovějších trendů zahradní architektury. Lamelové desky o tloušťce 40 mm jsou vyrobeny z olšového dřeva namontovaného na ocelovém rámu 60 × 40 mm, natřené jsou práškovou barvou nástřikem, což zajišťuje vysokou estetiku výrobku.

Všechny produkty od výrobce
Moderní židle s područkami palisandr BAMAX

Moderní židle s područkami palisandr

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce