Motyčka s násadou - dětská

Motyčka s násadou - dětská, 70004

110 Kč

Motyčka s násadou - dětská, 70004 od top značky BAUMAX - toto zboží si můžete nechat poslat v úžasné akci za 110 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 35000 Kč. Udělejte si radost.

Výrobce: 
SKU: 4010989700040
Do obchodu

Popis

BAUMAX

Motyčka s násadou - dětská, 70004 od BAUMAX - toto zboží zakoupíte extra levně za 110 Kč. Kdo chce mistrem zahrad býti, musí zavčas ruce cvičit
Láska k zahradničení se dá následující generaci snadno předat. Zahradní nářadí pro děti k reálnému použití na zahrádkách. Kopejte, hrabejte nebo zametejte dle libosti a užívejte si společné chvíle radosti s vašimi dětmi na zahradě. Veškeré dětské nářadí z našeho sortimentu je vyvedeno v živých barvách a speciálně vyvynuté pro dětské ruce s přihlédnutím na dětskou velikost.

Sortiment dětského zahradního nářadí obsahuje: špičatou lopatu, zahradní kultivační motyčku, zahradní motyčku, zahradní lopatu, dětský rýč, hrábě a smeták.

Doporučení: Naše dětské nářadí není hračka nýbrž opravdové nářadí! Doporučujeme proto před použitím brát na zřetel věk a zralost dítěte.

- velmi lehké a praktické
- ze stabilní oceli
- ideální pro práci na balkóně, terase nebo na záhonu
- násada z piniového dřeva s průvrtem pro zavěšení
- TÜV Nord certifikace
- násada: Ø 24 mm

Všechny produkty od výrobce
Motyčka s násadou - dětská

Motyčka s násadou - dětská, 70004

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce