Nerezová tyč k rostlinám s koulí 25 mm

Nerezová tyč k rostlinám s koulí 25 mm, 90 cm, 07311

89 Kč

Nerezová tyč k rostlinám s koulí 25 mm, 90 cm, 07311 pocházející od značky BAUMAX - tento artikl čeká na vás při časově omezené akci za 89 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 35000 Kč. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Výrobce: 
SKU: 9003117073111
Do obchodu

Popis

BAUMAX

Nerezová tyč k rostlinám s koulí 25 mm, 90 cm, 07311 s pečetí kvality BAUMAX - tento produkt máte po jednoduché objednávce ve výhodné akci za 89 Kč. ​Moderní příslušenstí pro Vaši zahradu
Tuto oporu pro rostliny můžete použít buď jako klasickou oporu, nebo také jako dekorativní prvek pro vaši zahradu. Ať už ji použijete k jakémukoli účelu, splní tato dekorativní opora svůj účel.

K dostání ve dnou tvarech: rovná nebo se spirálovitým koncem. Kromě toho můžete vybírat z různých zpracování. K dispozici je ušlechtilá ocel odolná vůči vlivům počasí a mrazu, trendový design imitující patinu nebo provedení v barvě líbivého antracitu. Všechny varianty můžete také navzájem kombinovat. Vaší fantazii se meze nekladou!

- stabilní opory rostlin
- provedení ušlechtilá ocel, patina, antracit
- rovný nebo spirálovitý tvar
- odolné vůči vlivům počasí
- design s dekorativním charakterem
​- moderní příslušenství pro vaši zahradu

Všechny produkty od výrobce
Nerezová tyč k rostlinám s koulí 25 mm

Nerezová tyč k rostlinám s koulí 25 mm, 90 cm, 07311

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce