Nůžky na trávu/keře AKU EINHELL

Nůžky na trávu/keře AKU

899 Kč

Nůžky na trávu/keře AKU pocházející od značky EINHELL - tento produkt doručujeme za úžasnou cenu 899 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 35000 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Výrobce: 
SKU: 4006825607789
Do obchodu

Popis

EINHELL

Nůžky na trávu/keře AKU se známou značkou EINHELL - tento produkt koupíte za hustou cenu 899 Kč. Akumulátor - 3,6 V Li-lon / 1,3 Ah

Doba chodu max. - 60 min.

Doba nabíjení - 3-5 hod.

Šířka řezu nože na trávu - 70 mm

Délka řezu nože na keře - 100 mm

Vzdálenost zubů nože na keře - 8 mm

Aku nůžky GC-CG 3,6 Li na trávu a křoviny je praktickým a kompaktním nástrojem pro snadné zvládnutí menších zastřihovacích prací trávníku, keřů a křovin. Bezpečnostní spínač na rukojeti je možné pohodlně obsluhovat jednou rukou a také brání nechtěnému spuštění. Vysoce kvalitní čepele s dlouhou životností zajišťují dobré výsledky a je možné je vyměnit bez použití nářadí. Pohodlný a bezpečný úchop nástroje díky povrchové úprava SoftGrip. Teleskopická rukojeť a kolečka umožňují snadnou manipulaci i ve stoje. Nůžky jsou dodávány společně s nástavcem na trávu a nástavcem na keře a křoviny.

EINHELL

Všechny produkty od výrobce
Nůžky na trávu/keře AKU EINHELL

Nůžky na trávu/keře AKU

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce