Ohřev solární Pyramida sun Marimex

Ohřev solární Pyramida sun

2190 Kč

Ohřev solární Pyramida sun od populárního výrobce Marimex - tento artikl se na vás těší za úžasnou cenu 2190 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Utraťte minimálně třicet pět tisíc a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Výrobce: 
SKU: 8590517005886
Do obchodu

Popis

Marimex

Ohřev solární Pyramida sun od značky Marimex - tento hit seženete po zlevnění za 2190 Kč. Solární ohřev Pyramida Sun je určený pro nadzemní i zapuštěné bazény do objemu 6 m3. Díky kompaktnímu tvaru a pyramidově uspořádanému vinutí vody v ohřevu je ideální pro menší zahrady, kde není prostor na ploché solární ohřevy.

Součástí balení je solární ohřev, vrchní kryt  a trny na napojení 32 a 38 mm hadic.

Rozdíl mezi solárním ohřevem Pyramida Sun a dříve prodávanému ohřevu Pyramida je pouze v designu (základně). Rozměry a výkon je stejný.

Solární panel není určen k montáži na střechy, pergoly apod. Solární ohřev musí být vedle bazénu umístěn tak, aby byl na stejné úrovni hladiny vody, nebo pod její úrovní.

 

Upozornění: 

Kryt solárního ohřevu je dodáván v čiré nebo v mléčné barvě (dle skladové zásoby) - nelze požadovat zaslání konkrétní barvy krytu. Na požadavky v poznámkce nebude brán zřetel. Děkujeme za pochopení.

 

Všechny produkty od výrobce
Ohřev solární Pyramida sun Marimex

Ohřev solární Pyramida sun

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce