Ovál bazén s příslušenstvím 5

Ovál bazén s příslušenstvím 5,49x2,74x1,22m 56710

12999 Kč

Ovál bazén s příslušenstvím 5,49x2,74x1,22m 56710 od populární značky BESTWAY - tento artikl je v tento okamžik v časové omezené slevě za 12999 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Při objednávce nad 35 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Vy tak neplatíte nic navíc!

Výrobce: 
SKU: 6942138954579
Do obchodu

Popis

BESTWAY

Ovál bazén s příslušenstvím 5,49x2,74x1,22m 56710 kvalitní značky BESTWAY - tento artikl musíte mít výhodně za 12999 Kč. Není nic lepšího, než mít vlastní bazén na zahradě!
Bazén Bestway® Power Steel™ se snadno nastavuje a je odolný. Ocelový rám odolný proti korozi je vybaven systémem Seal & Lock™, který zajišťuje pevné a bezpečné připojení trubek. Základna Tritech™ je vyrobena z odolného materiálu se speciální vnitřní výztuží, která posiluje celý bazén a vytváží vysokou odolnost proti propíchnutí a prasknutí. Navíc je na vnější straně obložen realistický vzorem z kamene, který bude dokonale ladit s vaší zahradou.
Výše uvedená souprava bazénů je také vybavena filtračním čerpadlem, bezpečným žebříkem, který lze vytáhnout, aby se zabránilo nechtěnému vstupu do bazénu, krytu bazénu a chemického dávkovače ChemConnect™. Dávkovač ChemConnect udržuje v bazénu čistou vodu a zajišťuje stabilní hladinu chlóru, který se dávkuje a rozpouští v bazénu zvenčí. Antimikrobiální filtr prodlužuje životnost bazénu a zabraňuje růstu řas, plísní a jiných bakterií ve vodě.

Bavte se na slunci a relaxujte během dne zakoupením bazénu s veškerým příslušenstvím, které potřebujete v jednom balení.

rozměry (m): 5,49x2,74x1,22
optimální kapacita bazénu (90%): 13.430 l (3.548 gal)
jednoduchá montáž bez nářadí,
konstrukce z nerezové oceli
trojitý patentovaný materiál Tritech™ vyrobený z PVC a polyesteru
vestavěný regulační ventil průtoku, který usnadňuje odtok vody. Po připojení ventilu k zahradní hadici (s připojeným adaptérem) lze rychle a efektivně vypouštět vodu z bazénu,
interiér bazénu s potiskem mozaiky
jedinečný oválný tvar a tvar dělá bazén kompaktnějším, takže vyžaduje méně místa na instalaci a méně vody na plnění
bazén vybavený systémem Seal & Lock System™, který zajišťuje bezpečné připojení trubkových rámů,
antibakteriální kazeta prodlužuje životnost a kvalitu filtru. Zabraňuje růstu řas, plísní a jiných bakterií ve vašem bazénu,
dávkovač ChemConnect™ udržuje a dodává čistou a zdravou bazénovou vodu. Uvolnění dávkovače zajišťuje stabilní hladinu chlóru potřebného pro správnou chemickou rovnováhu,
konektory na regulaci průtoku vody,
vodotěsná opravná náplast,
mimořádně silné boční stěny tohoto bazénu jsou vyrobeny z třívrstvého patentovaného materiálu Tritech™, vyztuženého materiálu s jádrem z polyesterové sítě uzavřeného mezi dvěma vrstvami hrubého PVC materiálu. To vytváří celkovou tloušťku 0,40-0,80 mm (tloušťka 16-32), která nabízí vynikající pevnost a trvanlivost.

Všechny produkty od výrobce
Ovál bazén s příslušenstvím 5

Ovál bazén s příslušenstvím 5,49x2,74x1,22m 56710

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce