Posuvné dveře Amaro BAUMAX

Posuvné dveře Amaro

2398 Kč

Posuvné dveře Amaro od populární značky BAUMAX - tento hit můžete pořídit levně za 2398 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 35000 Kč. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

BAUMAX

Posuvné dveře Amaro populárního výrobce BAUMAX - tento produkt máte za pár kliknutí v neopakovatelné akci za 2398 Kč. Pokud chceme optimálně využít prostor v našem bytě, pak ideálním řešením budou posuvné dveře, které ušetří další místo a opticky zvětší prostor. Posuvné dveře jsou dokonalým řešením pro osoby, kterým záleží na funkčnosti spojené s moderními vzory. Dveře se v posuvném systému pohybují v pojezdové kolejnici (vodící liště), v níž jsou umístěné vozíky s válečkovým vedením. Vodící lišta je umístěná v horní části dveřního otvoru a může být maskována římsou v barvě křídla. Kompletní posuvné dveře se skládají z křídla, kolejnice a masky (garnýže) a také se často používají ostění ve tvaru tunelu.

Vizuálně jsou ploché dveře lehčí než modulové, což je spojeno s  jejich stabilitou. Konstrukce se skládá z vlysu vyrobeného z MDF desky nebo z překližky. Výplň tvoří voština nebo vylehčená dřevotřísková deska, kterou lze objednat za příplatek. Rám i s výplní je oboustranně pokryt 3 mm HDF deskou a dekorativní fólií. Při montáži výplně v těchto modelech se používají okenní lišty s různými profily.

KONSTRUKCE:

rám: z desky MDF

vnitřní výplň: plástev nebo perforovaná dřevotříska(příplatek)

rám s výplní krytý dvoustranně deskami HDF

zasklívací rám je vyrobený v barvě křídla

fólie

ROZMĚRY:

Šířka jednokřídlých dveří: 60-100 cm

STANDARDNÍ VYBAVENÍ:

Mušle (saténové barvy) – sada na obě strany

FARBY :

Třída pokrytí MEDIUM 1(ENDURO / ENDURO 3D): Fólie s vysokou hodnotou designu a velmi dobrým napodobením přirozené kresby dřeva. Charakterizována výbornou odolností.
Určení: budovy, obytné místnosti se širokou možností používání a určení.

Třída pokrytí MEDIUM 2(ENDURO PLUS): Fólie se zvýšenými parametryodolnosti a estetikou.
Určení: Budovy, obytné místnosti se širokou možností používání a určení.

Třída pokrytí TOP 1(ECO-FORNIR FORTE): Vysoce kvalitní fólie v moderních barvách jsou charakterizovány vysokými parametry odolnosti.
Určení: Hotely, kanceláře, veřejné budovy.

Třída pokrytí TOP 1(ECO-FORNIR laminát): Laminát CPL v moderních barvách.
Určení: Hotely, kanceláře, veřejné budovy.

Dostupné vzory:

B134,B136,B224,B339

B462

TYPY PROSKLENÍ:

sklo satinato

VOLITELNĚ ZA PŘÍPLATEK:

v případě šířky „100”

hákový zámek BB, hákový zámek WC - Ke křídlu s hákovým zámkem je nezbytně nutné objednat tunelovou zárubeň s dorazovým sloupkem

vnitřní výplň - dřevotřísková deska

SMĚR OTEVÍRÁNÍ:

posuvné vlevo

posuvné vpravo

VARIANTY ZÁRUBNÍ :

nastavitelná zárubeň [ORS 3]

 

Cena je pouze za křídlo.

Ke křídlu doporučujeme:

- kolejnici

- krycí garnýž

- zárubeň tunel s dorazem

Informujeme zákazníky, že od kupní smlouvy uzavřené distančním způsobem týkající se tohoto produktu není možné odstoupit v souladu s § 1837 písm. d) Zákona č. 89/2012 Sb. Občanského zákoníku, jelikož se jedná o zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele a pro jeho osobu.

Všechny produkty od výrobce
Posuvné dveře Amaro BAUMAX

Posuvné dveře Amaro

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce