Prostěradlo jersey s pur zátěrem bílé

Prostěradlo jersey s pur zátěrem bílé, vz.21, 70x140

349 Kč

Prostěradlo jersey s pur zátěrem bílé, vz.21, 70x140 s proslulou značkou ŠKODÁK - tento artikl je v tento okamžik s extra slevou za 349 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 35000 Kč a víc! Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: 1511021070140
Do obchodu

Popis

ŠKODÁK

Prostěradlo jersey s pur zátěrem bílé, vz.21, 70x140 od firmy ŠKODÁK - tento hit můžete sehnat za mimořádně nízkou cenu 349 Kč. Prostěradlo jersey s pur zátěrem je účinnou ochranou před znečištěním a znehodnocením matrace tekutinami. Vrchní strana je z příjemného bavlněného jerseye, spodní strana je vyrobena z nepropustné membrány. Prostěradlo nepropouští tekutiny směrem k matraci, zároveň je ale prodyšný, čímž je zajištěn maximální komfort spánku.
Prostěradlo má antibakteriální úpravu a může se prát do 95°C a je vyrobeno v našich dílnách v České republice.

Tento výrobek je zasílán zákazníkovi kurýrní službou. K dispozici je také na těchto prodejnách: Praha Letňany, Hradec Králové, Kladno, Olomouc, Frýdek-Místek. Pro aktuální dostupnost na konkrétní prodejně kontaktujte přímo prodejnu.

Všechny produkty od výrobce
Prostěradlo jersey s pur zátěrem bílé

Prostěradlo jersey s pur zátěrem bílé, vz.21, 70x140

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce