Rýč s násadou - dětský

Rýč s násadou - dětský, 70007

110 Kč

Rýč s násadou - dětský, 70007 s pečetí kvality BAUMAX - tento artikl čeká na vás za úžasnou cenu 110 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 35000 Kč. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: 4010989991165
Do obchodu

Popis

BAUMAX

Rýč s násadou - dětský, 70007 s jakostní značkou BAUMAX - tento artikl pořizujte ve výprodejové akci za 110 Kč. Kdo chce mistrem zahrad býti, musí zavčas ruce cvičit
Láska k zahradničení se dá následující generaci snadno předat. Zahradní nářadí pro děti k reálnému použití na zahrádkách. Kopejte, hrabejte nebo zametejte dle libosti a užívejte si společné chvíle radosti s vašimi dětmi na zahradě. Veškeré dětské nářadí z našeho sortimentu je vyvedeno v živých barvách a speciálně vyvynuté pro dětské ruce s přihlédnutím na dětskou velikost.

Sortiment dětského zahradního nářadí obsahuje: špičatou lopatu, zahradní kultivační motyčku, zahradní motyčku, zahradní lopatu, dětský rýč, hrábě a smeták.

Doporučení: Naše dětské nářadí není hračka nýbrž opravdové nářadí! Doporučujeme proto před použitím brát na zřetel věk a zralost dítěte.

- velmi lehké a praktické
- ze stabilní oceli
- ideální pro práci na balkóně, terase nebo na záhonu
- násada z piniového dřeva s průvrtem pro zavěšení
- TÜV Nord certifikace
- násada: Ø 24 mm

Všechny produkty od výrobce
Rýč s násadou - dětský

Rýč s násadou - dětský, 70007

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce