Sada nábytku teak dřevo obdélníkový stolek+4 židle BAUMAX

Sada nábytku teak dřevo obdélníkový stolek+4 židle

6399 Kč

Sada nábytku teak dřevo obdélníkový stolek+4 židle se známou značkou BAUMAX - tento hit můžete získat v perfektní akci za 6399 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 35000 Kč. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

BAUMAX

Sada nábytku teak dřevo obdélníkový stolek+4 židle pocházející od značky BAUMAX - tento hit seženete výhodně za 6399 Kč. Elegantní set s obdélníkovým stolem a židlemi vyrobený z teakového dřeva propůjčí vaší terase, zahradě nebo většímu balkonu nádech přirozenosti a tradice. Vertikální a horizontální uložení desek stolu působí zajímavým dojmem. Židle s širokým opěradlem jsou pohodlné díky podnožkám, které zpevňuji celou konstrukci. Jak sedadlo, tak i opěradlo nebrání proudění vzduchu, což je velmi pohodlné. Desku stolu dodatečně zpevňují příčné a horizontální nosníky. Ve složeném stavu nezabírá mnoho místa. Prvotřídní vícesezónní výrobek.  

* teakové dřevo – pevné a odolné dřevo s velkým obsahem olejových látek a kyseliny křemičitě. Tyto vlastnosti způsobují, že dřevo nepohlcuje vodu a je odolné vůči škodlivým látkám. Střední tvrdost umožňuje rychlé a efektivní zpracování, což má za následek krásné zbarvení nábytku a jedinečný design.

Všechny produkty od výrobce
Sada nábytku teak dřevo obdélníkový stolek+4 židle BAUMAX

Sada nábytku teak dřevo obdélníkový stolek+4 židle

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce