Savo bazen ph- 1.2 kg BAUMAX

Savo bazen ph- 1.2 kg

119 Kč

Savo bazen ph- 1.2 kg od oblíbeného výrobce BAUMAX - tento hit můžete získat při časově omezené akci za 119 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Stačí naplnit košík zbožím nad třicet pět tisíc a dopravu NEPLATÍTE. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Výrobce: 
SKU: 8714100178379
Do obchodu

Popis

BAUMAX

Savo bazen ph- 1.2 kg od předního výrobce BAUMAX - tento hit můžete pořídit za bombastickou cenu 119 Kč. Přípravek zvyšuje hodnotu pH bazénové vody. Optimální hodnota pH vody je v rozmezí 6,8 - 7,6. 

Mít po celou dobu sezóny průzračně čistou vodu v bazénu a nemuset se o něj příliš pečovat je snem každého z nás. Bez průběžné údržby se však nikdy neobejdete. Pokud se ale budete držet následujících rad, budete se moci vždy těšit z čisté a bezpečné vody, a to s vynaložením malého množství úsilí, času i financí.

Aby byla bazénová voda čistá, potřebuje neustálou péči v podobě průběžné dezinfekce. Je třeba udržovat a kontrolovat hladinu volného chloru v rozmezí 0,3 - 0,5 mg/l. Průběžně proto dezinfikujte bazénovou vodu Savo chlorovými tabletami či Savo tabletami komplex 3v1, které navíc budou vodu i průběžně vločkovat, takže se snadněji zbavíte případného zákalu a drobných nečistot, se kterými si sama filtrace neumí poradit.

Zásadní je také správná regulace pH v bazénové vodě. Hodnotu pH doporučujeme udržovat mezi 7,1 – 7,5. přípravky Savo pH+ a pH-.

Při výskytu problémů s bazénovou vodou jako například zelená voda či kalná voda v bazénu, zápach, kluzké stěny a další nepříjemnosti spojené s bazénem, postupujte podle grafu, který je zde volně ke stažení.
 

INFORMACE

 

 

Všechny produkty od výrobce
Savo bazen ph- 1.2 kg BAUMAX

Savo bazen ph- 1.2 kg

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce