Savo do bazénu tablety maxi komplex 3v1 4 kg BAUMAX

Savo do bazénu tablety maxi komplex 3v1 4 kg

699 Kč

Savo do bazénu tablety maxi komplex 3v1 4 kg co bereme od značky BAUMAX - toto zboží si můžete objednat s extra slevou za 699 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 35000 Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!

Výrobce: 
SKU: 8714100179024
Do obchodu

Popis

BAUMAX

Savo do bazénu tablety maxi komplex 3v1 4 kg s proslulou značkou BAUMAX - tento produkt koupíte extra výhodně za 699 Kč. Přípravek s trojím účinkem zajišťuje dezinfekci bazénové vody pomocí pomalu se uvolňujícího chloru, prevenci proti tvorbě řas a napomáhá odstranění mikroskopických nečistot pomocí flokulace.

Mít po celou dobu sezóny průzračně čistou vodu v bazénu a nemuset se o něj příliš pečovat je snem každého z nás. Bez průběžné údržby se však nikdy neobejdete. Pokud se ale budete držet následujících rad, budete se moci vždy těšit z čisté a bezpečné vody, a to s vynaložením malého množství úsilí, času i financí.

Aby byla bazénová voda čistá, potřebuje neustálou péči v podobě průběžné dezinfekce. Je třeba udržovat a kontrolovat hladinu volného chloru v rozmezí 0,3 - 0,5 mg/l. Průběžně proto dezinfikujte bazénovou vodu Savo chlorovými tabletami či Savo tabletami komplex 3v1, které navíc budou vodu i průběžně vločkovat, takže se snadněji zbavíte případného zákalu a drobných nečistot, se kterými si sama filtrace neumí poradit.

Zásadní je také správná regulace pH v bazénové vodě. Hodnotu pH doporučujeme udržovat mezi 7,1 – 7,5. přípravky Savo pH+ a pH-.

Při výskytu problémů s bazénovou vodou jako například zelená voda či kalná voda v bazénu, zápach, kluzké stěny a další nepříjemnosti spojené s bazénem, postupujte podle grafu, který je zde volně ke stažení.
 

INFORMACE

Všechny produkty od výrobce
Savo do bazénu tablety maxi komplex 3v1 4 kg BAUMAX

Savo do bazénu tablety maxi komplex 3v1 4 kg

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce