Savo do bazénu tablety mini komplex 3v1 0

Savo do bazénu tablety mini komplex 3v1 0,8 kg

289 Kč

Savo do bazénu tablety mini komplex 3v1 0,8 kg od oblíbeného výrobce BAUMAX - tento artikl musíte mít v husté akci za 289 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 35000 Kč. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: 8714100178348
Do obchodu

Popis

BAUMAX

Savo do bazénu tablety mini komplex 3v1 0,8 kg od společnosti BAUMAX - tento hit můžete pořídit při časově omezené akci za 289 Kč. Přípravek s trojím účinkem zajišťuje dezinfekci bazénové vody pomocí pomalu se uvolňujícího chloru, prevenci proti tvorbě řas a napomáhá odstranění mikroskopických nečistot pomocí flokulace.

Mít po celou dobu sezóny průzračně čistou vodu v bazénu a nemuset se o něj příliš pečovat je snem každého z nás. Bez průběžné údržby se však nikdy neobejdete. Pokud se ale budete držet následujících rad, budete se moci vždy těšit z čisté a bezpečné vody, a to s vynaložením malého množství úsilí, času i financí.

Aby byla bazénová voda čistá, potřebuje neustálou péči v podobě průběžné dezinfekce. Je třeba udržovat a kontrolovat hladinu volného chloru v rozmezí 0,3 - 0,5 mg/l. Průběžně proto dezinfikujte bazénovou vodu Savo chlorovými tabletami či Savo tabletami komplex 3v1, které navíc budou vodu i průběžně vločkovat, takže se snadněji zbavíte případného zákalu a drobných nečistot, se kterými si sama filtrace neumí poradit.

Zásadní je také správná regulace pH v bazénové vodě. Hodnotu pH doporučujeme udržovat mezi 7,1 – 7,5. přípravky Savo pH+ a pH-.

Při výskytu problémů s bazénovou vodou jako například zelená voda či kalná voda v bazénu, zápach, kluzké stěny a další nepříjemnosti spojené s bazénem, postupujte podle grafu, který je zde volně ke stažení.

INFORMACE

Všechny produkty od výrobce
Savo do bazénu tablety mini komplex 3v1 0

Savo do bazénu tablety mini komplex 3v1 0,8 kg

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce