Sekačka strunová el. EINHELL

Sekačka strunová el.

1290 Kč

Sekačka strunová el. od top výrobce EINHELL - toto zboží si můžete objednat za výhodnou cenu 1290 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 35000 Kč a víc! Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Výrobce: 
SKU: 4006825610505
Do obchodu

Popis

EINHELL

Sekačka strunová el. od oblíbené značky EINHELL - tento artikl objednávejte po slevě za 1290 Kč. Jmenovité napětí - 230V - 50 Hz

Příkon - 450 W

Řezný záběr - průměr 30 cm

Nylonová řezná struna - průměr 1,4 mm/10 m

Otočná hlava motoru - +/- 180°

Sklopná hlava motoru

Posun struny - automatika tipování

Přídavná rukojeť - nastavitelná

Ochrana květin

Funkce - Dělený hřídel, plně automatické přivádění struny, řez dvojitou strunou

Elektrická strunová sekačka GC-ET 4530 je praktický a velice výkonný nástroj, který Vám pomůže vytvořit nádherně upravenou zahradu díky snadnému sekání obtížně dostupných míst. Vysokou všestrannost tohoto nástroje zajišťuje nastavitelná hlava motoru, kterou je možné nastavit v rozsahu 180° a naklonit do 4 různých pozic pro snadné sekání vertikálních povrchů. Sekačka je vybavena robustním elektrickým motorem. Velice jednoduchá obouruční obsluha a přesné přizpůsobení všem uživatelům díky plynule nastavitelné teleskopické násadě z hliníku, která tak umožňuje pohodlnou práci. Šasi a přídavná rukojeť jsou vyrobeny z vysoce kvalitního a nárazu odolného plastu. Vodící nástavec pro perfektní a pohodlné sekání při okrajích. Díky plně automatickému posuvu struny, je pohodlné přizpůsobit dvoustrunné sekání pro čisté výsledky. Ochrana květin pro bezpečný odstup od květin a jejich ochrana proti nechtěnému posekání, pomáhá zachovat krásný vzhled Vaší zahrady. Odlehčení kabelu pomáhá ochránit napájecí kabel proti nadměrnému napínání a předchází tak jeho rychlému opotřebení a poškození. Přídavný ochranný kryt zabraňuje menším předmětům, jako jsou kamínky, aby zasáhly uživatele. Sekačka je dodávána společně s třemi cívkami a společně tvoří výborný set pro sekání trávy.

EINHELL

Všechny produkty od výrobce
Sekačka strunová el. EINHELL

Sekačka strunová el.

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce