Sekačka strunová elektrická EINHELL

Sekačka strunová elektrická

1590 Kč

Sekačka strunová elektrická co nám dodává EINHELL - tento artikl pořizujte s výjimečnou slevou za 1590 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Utraťte minimálně třicet pět tisíc a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Výrobce: 
SKU: 4006825598148
Do obchodu

Popis

EINHELL

Sekačka strunová elektrická od výrobce EINHELL - tento artikl pořizujte v perfektní akci za 1590 Kč. Jmenovité napětí - 230 V - 50 Hz / 500 W
Řezný záběr - průměr 27 cm
Nylonová řezná struna - průměr 1,6 mm /6m
Otočná hlava motoru - +/- 90°
Sklopná hlava motoru
Posun struny - automatika tipování
Teleskopická vodící rukojeť
Přídavná rukojeť - nastavitelná
Ochrana květin
Sklopné vodící kolo
Volnoběžné otáčky: 11.000
Logistické informace
Délka/Šířka/Výška: 1020/180/155 mm

Strunová sekačka GE-ET 5027 je praktický a velmi výkonný nástroj, který Vám pomůže vytvořit nádherně upravenou zahradu díky snadnému sekání obtížně dostupných míst. Vysokou všestrannost tohoto nástroje zajišťuje nastavitelná hlava motoru, kterou je možné nastavit v rozsahu +/- 90° a naklonit do 5 různých pozic pro snadné sekání vertikálních povrchů. GE-ET 5027 je vybavena robustním motorem. Velice jednoduchá obouruční obsluha a přesné přizpůsobení všem uživatelům díky nastavitelné teleskopické násadě a přídavné rukojeti, které tak umožňují pohodlnou práci. Šasi a přídavná rukojeť jsou vyrobeny z vysoce kvalitního a nárazu odolného plastu. Pro perfektní sekání při okrajích a kolem květinových záhonů je sekačka vybavena pojezdovým kolečkem. Ochrana květin pro bezpečný odstup od květin a jejich ochrana proti nechtěnému posekání, pomáhá zachovat krásný vzhled Vaší zahrady. Odlehčení kabelu pomáhá ochránit napájecí kabel proti nadměrnému napínání a předchází tak jeho rychlému opotřebení a poškození.

Všechny produkty od výrobce
Sekačka strunová elektrická EINHELL

Sekačka strunová elektrická

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce