Skleník Hobby BAUMAX

Skleník Hobby

7990 Kč

Skleník Hobby od oblíbené společnosti BAUMAX - toto zboží si můžete nechat poslat za úžasnou cenu 7990 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Stačí naplnit košík zbožím nad třicet pět tisíc a dopravu NEPLATÍTE. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Výrobce: 
SKU: 8588002581618
Do obchodu

Popis

BAUMAX

Skleník Hobby od producenta BAUMAX - toto zboží si můžete nechat poslat s unikátní slevou za 7990 Kč. Zboží je dostupné jen v:

České Budějovice, Frýdek – Místek, Karlovy Vary, Kladno, Mladá Boleslav, Most, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Praha Stodůlky, Praha Letňany, Tábor, Ústí nad Labem, Znojmo

Konstrukce: pozinkovaný plech 0,8 mm

Výplň: sklo 4 mm

propustnost 4% UV

 

POUZE OSOBNÍ ODBĚR

Skleník je poměrně komplikovaný na přepravu. Na druhou stranu je to stabilní a pevný výrobek, který Vám bude sloužit dlouhé roky. Jedná se o dvě oddělená balení. První je pevný „kartonový balík“, který obsahuje konstrukci skleníku. Rozměry cca. 110 x 25 x 30 cm. Druhé balení je dřevěná přepravka obsahující všechna skla. Rozměr cca. 110 x 50 x 60 cm. Na přepravu budete potřebovat přívěsný vozík, nebo dodávku. Nespoléhejte raději na to, že balení umístíte do osobního automobilu. Bylo by nutné skla vybalovat a to vám jak z důvodu bezpečnosti, ale i možnosti poškození nedoporučujeme.

Všechny produkty od výrobce
Skleník Hobby BAUMAX

Skleník Hobby

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce