Souprava technoratan

Souprava technoratan, hliník 2+1+1 béžový

11979 Kč

Souprava technoratan, hliník 2+1+1 béžový od značky BAUMAX - toto zboží si můžete nechat doručit ve slevové akci za 11979 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 35000 Kč nebo víc. Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

BAUMAX

Souprava technoratan, hliník 2+1+1 béžový od výrobce BAUMAX - tento artikl musíte mít s unikátní slevou za 11979 Kč. Krásná souprava na terasu nebo na zahradu eventuálně na větší balkón, navzdory velkým rozměrům je souprava velmi lehká díky hliníkové konstrukci. Technoratan je vyráběn technologií plochého pletení, díky tomu je pohodlný a hladký. Široké loketní opěrky, tlusté polštáře zajišťují maximální komfort. Velká dvě křesla lze postavit libovolně podle potřeby. Světlá béžovo-slaměná barva krásně vypadá na dobře osvětleném místě u rozkvetlého záhonu nebo na moderní terase ve světlých barvách. Součástí setu je nízký konferenční stolek s deskou z tvrzeného skla. Jeho konstrukce byla promýšlena tak, aby byl funkční, díky tomu stolek má navíc poličku pod stolní deskou. Celek je postaven na nožičkách, aby nedocházelo k poškozování od podkladu.

UŽITEČNÉ INFORMACE:

* technoratan (jinak umělý ratan) - je plastická hmota vyrobena z vyztužených  polyetylenových vláken HDPE nebo polyuretanu vzorovaného na systému, barvách a vlastnostech přírodního ratanu. Předností ratanového nábytku je vysoká odolnost vůči špatným povětrnostním podmínkám, a především vůči UV záření.                                                                                                                                                                                                                                                                                          

* hliníkový rám poskytuje pevnost, stabilitu a především lehkost díky nejnovějším technologiím rafinace a zušlechťování. Hliník má antikorozní vlastnosti a  velmi snadno se čistí.                                                                                                                                                                                  

* tvrzené sklo je pětkrát odolnější vůči mechanickému poškození než sklo obyčejné a je odolné vůči tzv. teplotnímu šoku" tj. rychlým teplotním změnám (můžete nechat na nahřátém stole ochlazené nebo zmrazené nádobí a naopak). Pokud dojde k prasknutí, rozpadá se na maličké kousky s tupými okraji.                

Všechny produkty od výrobce
Souprava technoratan

Souprava technoratan, hliník 2+1+1 béžový

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce