Špičatá lopata s násadou - dětská

Špičatá lopata s násadou - dětská, 70001

112 Kč

Špičatá lopata s násadou - dětská, 70001 oblíbené značky BAUMAX - toto zboží si můžete nechat doručit při likvidaci skladu za nepřekonatelných 112 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Při objednávce nad 35 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Výrobce: 
SKU: 4010989018121
Do obchodu

Popis

BAUMAX

Špičatá lopata s násadou - dětská, 70001 s proslulou značkou BAUMAX - tento produkt doručujeme po zlevnění za 112 Kč. Kdo chce mistrem zahrad býti, musí zavčas ruce cvičit
Láska k zahradničení se dá následující generaci snadno předat. Zahradní nářadí pro děti k reálnému použití na zahrádkách. Kopejte, hrabejte nebo zametejte dle libosti a užívejte si společné chvíle radosti s vašimi dětmi na zahradě. Veškeré dětské nářadí z našeho sortimentu je vyvedeno v živých barvách a speciálně vyvynuté pro dětské ruce s přihlédnutím na dětskou velikost.

Sortiment dětského zahradního nářadí obsahuje: špičatou lopatu, zahradní kultivační motyčku, zahradní motyčku, zahradní lopatu, dětský rýč, hrábě a smeták.

Doporučení: Naše dětské nářadí není hračka nýbrž opravdové nářadí! Doporučujeme proto před použitím brát na zřetel věk a zralost dítěte.

- velmi lehké a praktické
- ze stabilní oceli
- ideální pro práci na balkóně, terase nebo na záhonu
- násada z piniového dřeva s průvrtem pro zavěšení
- TÜV Nord certifikace
- násada: Ø 24 mm

Všechny produkty od výrobce
Špičatá lopata s násadou - dětská

Špičatá lopata s násadou - dětská, 70001

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce