Spirála k rostlinám s koulí antracit 15 mm

Spirála k rostlinám s koulí antracit 15 mm, 90 cm, 07293

75 Kč

Spirála k rostlinám s koulí antracit 15 mm, 90 cm, 07293 od kvalitní značky BAUMAX - toto zboží si můžete nechat doručit po slevě za 75 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 35000 Kč, neplatíte poštovné. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Výrobce: 
SKU: 9003117072930
Do obchodu

Popis

BAUMAX

Spirála k rostlinám s koulí antracit 15 mm, 90 cm, 07293 od oblíbené značky BAUMAX - toto zboží zakoupíte za úžasnou cenu 75 Kč. ​Moderní příslušenstí pro Vaši zahradu
Tuto oporu pro rostliny můžete použít buď jako klasickou oporu, nebo také jako dekorativní prvek pro vaši zahradu. Ať už ji použijete k jakémukoli účelu, splní tato dekorativní opora svůj účel.

K dostání ve dnou tvarech: rovná nebo se spirálovitým koncem. Kromě toho můžete vybírat z různých zpracování. K dispozici je ušlechtilá ocel odolná vůči vlivům počasí a mrazu, trendový design imitující patinu nebo provedení v barvě líbivého antracitu. Všechny varianty můžete také navzájem kombinovat. Vaší fantazii se meze nekladou!

- stabilní opory rostlin
- provedení ušlechtilá ocel, patina, antracit
- rovný nebo spirálovitý tvar
- odolné vůči vlivům počasí
- design s dekorativním charakterem
​- moderní příslušenství pro vaši zahradu

Všechny produkty od výrobce
Spirála k rostlinám s koulí antracit 15 mm

Spirála k rostlinám s koulí antracit 15 mm, 90 cm, 07293

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce