Spirála k rostlinám s koulí patina 15 mm

Spirála k rostlinám s koulí patina 15 mm, 90 cm, 07332

115 Kč

Spirála k rostlinám s koulí patina 15 mm, 90 cm, 07332 s jakostní značkou BAUMAX - tento hit získáte v sezónní slevě za 115 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Utraťte minimálně třicet pět tisíc a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: 9003117073326
Do obchodu

Popis

BAUMAX

Spirála k rostlinám s koulí patina 15 mm, 90 cm, 07332 od producenta BAUMAX - tento artikl čeká na vás při časově omezené akci za 115 Kč. ​Moderní příslušenstí pro Vaši zahradu
Tuto oporu pro rostliny můžete použít buď jako klasickou oporu, nebo také jako dekorativní prvek pro vaši zahradu. Ať už ji použijete k jakémukoli účelu, splní tato dekorativní opora svůj účel.

K dostání ve dnou tvarech: rovná nebo se spirálovitým koncem. Kromě toho můžete vybírat z různých zpracování. K dispozici je ušlechtilá ocel odolná vůči vlivům počasí a mrazu, trendový design imitující patinu nebo provedení v barvě líbivého antracitu. Všechny varianty můžete také navzájem kombinovat. Vaší fantazii se meze nekladou!

- stabilní opory rostlin
- provedení ušlechtilá ocel, patina, antracit
- rovný nebo spirálovitý tvar
- odolné vůči vlivům počasí
- design s dekorativním charakterem
​- moderní příslušenství pro vaši zahradu

Všechny produkty od výrobce
Spirála k rostlinám s koulí patina 15 mm

Spirála k rostlinám s koulí patina 15 mm, 90 cm, 07332

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce