Sprcha solární Uno 20 L Marimex

Sprcha solární Uno 20 L

2490 Kč

Sprcha solární Uno 20 L oblíbené značky Marimex - tento produkt doručujeme výhodně za 2490 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Zásilky nad 35000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: 8590517007392
Do obchodu

Popis

Marimex

Sprcha solární Uno 20 L od výrobce Marimex - tento produkt doručujeme ve slevové akci za 2490 Kč. Zahradní sprcha UNO je určena pro venkovní použití pro zajištění ohřevu vody zcela zdarma za pomoci ekologického zdroje ohřevu - sluneční energie, kdy její tělo zároveň slouží jako solární kolektor. Pojme až 22 l vody. Pro sprchování musí být zahradní sprcha stále napojena na vodovodní řad. Není-li napojena, nelze se sprchovat. Horní sprchovací hlavice je vybavena kloubem pro polohování. Pokud je sprcha odpojena a je uzavřen ventil, nedochází k úniku vody. Sprcha se kotví pomocí 4 šroubů (nejsou součástí balení) pevně k zemi, čímž je zajištěna její perfektní stabilita.

Výpustní ventil je zespoda sprchy.

Sprcha je vybavena ventilem pro možnost nastavení teploty výstupní vody. S ohledem na teplotu vody uvnitř sprchy, která může dosahovat až 60 °C, se doporučuje nejprve natočit ventil vpravo, jeho vychýlením směrem od těla sprchy pustit studenou vodou a následovně vodu domíchat na požadovanou teplotu natáčením ventilu směrem vlevo.

 Maximální přípustný tlak vody je 3 bary. Kotevní deska má 4 otvory o průměru 9 mm. Rozteče desky jsou 130 mm. Součástí balení je i hadicová rychlospojka a teflonová páska. 

Toto zboží přepravuje z důvodu velkého rozměru pouze Česká pošta 

Všechny produkty od výrobce
Sprcha solární Uno 20 L Marimex

Sprcha solární Uno 20 L

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce