Stopspojka AquaStop2 HOZELOCK

Stopspojka AquaStop2

99 Kč

Stopspojka AquaStop2 kvalitní značky HOZELOCK - toto zboží zakoupíte v sezónní slevě za 99 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 35000 Kč. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Výrobce: 
SKU: 5010646059527
Do obchodu

Popis

HOZELOCK

Stopspojka AquaStop2 od populárního výrobce HOZELOCK - tento hit můžete sehnat za bombastickou cenu 99 Kč. ● Měkký povrch pro pohodlí
● Stopspojka (pouze AquaStop): Pro zvýšenou odolnost a tuhost vyrobeno z ABS plastu. Po odpojení zavlažovacího zařízení se proud vody zastaví.
● Spojovací rukojeť: Vyrobeno z acetalu od společností Dupont Delrin®, se silikonovou přísadou usnadňující používání. Trojitá západka pro co nejpevnější spojení.
● Vnější rukáv: Vyrobený z ABS plastu pro zvýšenou
odolnost při dopadu a pevnost, s měkkým potahem pro pevnější uchopení.
● Tuhé vnitřní jádro: Vyrobeno z acetalu od společností Dupont Delrin®, jde o jeden z nejkrystaličtějších konstrukčních termoplastů, překlenující mezeru mezi plasty a kovy.
● Spojovací rukojeť: Polypropylenové zuby si zachovávají odolnost proti opakovanému namáhání a fungují jako spolehlivé zajištění hadice.
● Rukáv hadice (pouze u Plus a Pro): Je vyroben z odolného avšak pružného polypropylenu, což umožňuje spolehlivé připojení hadice s ochranou proti lámání.

Všechny produkty od výrobce
Stopspojka AquaStop2 HOZELOCK

Stopspojka AquaStop2

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce