Technoratanový set Malmo 2 + 1 + 1 BAUMAX

Technoratanový set Malmo 2 + 1 + 1

9999 Kč

Technoratanový set Malmo 2 + 1 + 1 od výrobce BAUMAX - tento artikl musíte mít v časové omezené slevě za 9999 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 35000 Kč nebo víc. Udělejte si radost.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

BAUMAX

Technoratanový set Malmo 2 + 1 + 1 od top výrobce BAUMAX - tento artikl čeká na vás v akci za 9999 Kč. Pro sadu zahradního nábytku Malmo je příznačná funkčnost a pohodlí v jednom. Stůl je rozložitelný, stačí ho jen vytáhnout, abyste mohli sníst jídlo pohodlně a ve správné výšce. Ve složené pozici ho můžete použít jako konferenční stůl pro odpolední setkání s popíjením kávy. Díky dobře promyšlené konstrukci funguje i jako úložný prostor na polštář nebo schránka na drobné předměty. Malmo je v zásadě dvoučlenná souprava, avšak židle, které jsou taburetkami pro pohovku, mohou zároveň fungovat i jako samostatná sedadla. Navíc mají pohodlné polštáře. Ty mají na okrajích zipy a výztužné boky, takže v případě znečištění je můžete snadno prát při nízkých teplotách. Malmo je přizpůsoben i na velmi malé balkony. Souprava zabírá málo místa, nemusí se ani rozebrat. Polštáře, stůl, židle se nachází pod nebo na pohovce, jen je složte podle návodu.

*Technoratan (jinak umělý ratan) - je uměle vyrobený z vyztuženého polyethylenového vlákna HDPE nebo polyuretanu, modelovaného podle vzhledu, barev a vlastností přírodního ratanu. Nábytek vyrobený z technoratanu je vysoce odolný vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám, zejména UV záření.
*Polywood je nový inovativní materiál imitující dřevo, ale vyrobený ze 100% odolného plastu (včetně HDPE, PVC, PP, ABS, PS, PLA). Je to materiál s velmi vysokou odolností vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám, jako jsou výkyvy teplot, déšť nebo UV záření. Polywood je 100% recyklovatelný.

Všechny produkty od výrobce
Technoratanový set Malmo 2 + 1 + 1 BAUMAX

Technoratanový set Malmo 2 + 1 + 1

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce