Tlakový postřikovač hobby 100 BAUMAX

Tlakový postřikovač hobby 100

279 Kč

Tlakový postřikovač hobby 100 od předního výrobce BAUMAX - tento produkt koupíte s výjimečnou slevou za 279 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad třicet pět tisíc Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

BAUMAX

Tlakový postřikovač hobby 100 od originálního výrobce BAUMAX - tento artikl je v tento okamžik za hustou cenu 279 Kč.  - materiál plast

 - objem 1l

 - plynule nastavitelná tryska s ergonomickou povrchovou strukturou

 - průsvitná měrka se stupnicí koncentrací

 - podstavec zajištující polohovou stabilitu

Malý ruční postřikovač Gloria Hobby 100 je vyroben pro všestranné využití v domácnosti nebo zahradě. Postřikovač o obsahu 1 l je vyroben z kvalitního pevného plastu s dobrou stabilitou .

Ergonomická rukojeť zajišťuje postřikovači jeho pohodlné držení při aplikaci. Plastová nádoba postřikovače má měrku se stupnicí kde přehledně zjistíte stav náplně.

Využíván v domácnostech pro postřik balkónových květin nebo sazenic a keřů nebo pro různorodé aplikace ve zdravotnictví a zemědělství. Rozprašovač zaručují velmi jemné rozprašování a snadnou manipulovatelnost.

Všechny produkty od výrobce
Tlakový postřikovač hobby 100 BAUMAX

Tlakový postřikovač hobby 100

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce