Tlakový postřikovač prima 8 BAUMAX

Tlakový postřikovač prima 8

999 Kč

Tlakový postřikovač prima 8 od společnosti BAUMAX - tento produkt posíláme při likvidaci skladu za nepřekonatelných 999 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 35000 Kč, neplatíte poštovné. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

BAUMAX

Tlakový postřikovač prima 8 značky BAUMAX - tento artikl je v tuhle chvíli s unikátní slevou za 999 Kč.  - materiál kvalitní plast

 - obsah 8 l

 - 3-barový tlakový postřikovač k aplikaci postřiku na stomy, keře, růže

 - mosazná rozstřikovací trubka

 - nádoba s průsvitnou měrkou pro kontrolu plnícího množství

Tlakový postřikovač Gloria prima 8  je vhodný pro použití ve větších zahradách. Je vybaven pístovým tlakoměrem s integrovaným bezpečnostním ventilem.

Mosazná rozstřikovací trubka se stavitelnou tryskou umožňuje optimální postřikování. Zádový postřikovač nejen na stromy.

3-barový tlakový postřikovač s nádrží z plastické hmoty určený především pro biologickou ochranu rostlin popř. k hubení plevele. Nejčastěji využíván k aplikaci postřiku na malé stromy, keře a růže. Dodáván s nádržemi o objemu 3 l, 5 l nebo 8 l. Tyto skutečnosti je předurčují k uplatnění ve středně velkých a rozlehlých zahradách.

Všechny produkty od výrobce
Tlakový postřikovač prima 8 BAUMAX

Tlakový postřikovač prima 8

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce