Zahradní sada technoratan stůl+4 židle černá BAUMAX

Zahradní sada technoratan stůl+4 židle černá

5599 Kč

Zahradní sada technoratan stůl+4 židle černá oblíbené značky BAUMAX - toto zboží si můžete nechat dodat v perfektní akci za 5599 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 35000 Kč. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

BAUMAX

Zahradní sada technoratan stůl+4 židle černá od firmy BAUMAX - tento artikl musíte mít téměř zdarma za 5599 Kč. Souprava vyrobená s nejvyšší precizností, skládající se ze 4 pohodlných a zároveň stylových křesel a vysokého, stabilního stolku, zajistí svým uživatelům nejvyšší komfort užívání. Praktická, multifunkční jídelní souprava určená pro venkovní použití. Vysoký stůl je při jídle velmi praktický. Pohodlné technoratanové židle poskytují funkčnost a eleganci. Díky univerzální černé barvě technoratanu a kouřové (neprůhledné) desce stolu je vhodný i pro moderní interiéry. Pokud potřebujete více sedících míst, doporučujeme samostatně dokoupit židle Haiti nebo Heidi nebo celou sadu pro 6 míst 

UŽITEČNÉ INFORMACE:

* technoratan (jinak umělý ratan) - je plastická hmota vyrobena z vyztužených  polyetylenových vláken HDPE nebo polyuretanu vzorovaného na systému, barvách a vlastnostech přírodního ratanu. Předností ratanového nábytku je vysoká odolnost vůči špatným povětrnostním podmínkám, a především vůči UV záření.                                                                                                                                                                                                                                                                         

* tvrzené sklo je pětkrát odolnější vůči mechanickému poškození než sklo obyčejné a je odolné vůči tzv. teplotnímu šoku" tj. rychlým teplotním změnám (můžete nechat na nahřátém stole ochlazené nebo zmrazené nádobí a naopak). Pokud dojde k prasknutí, rozpadá se na maličké kousky s tupými okraji.        

Návod

Všechny produkty od výrobce
Zahradní sada technoratan stůl+4 židle černá BAUMAX

Zahradní sada technoratan stůl+4 židle černá

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce