Zahradní sada technoratan stůl+6 židlí černá BAUMAX

Zahradní sada technoratan stůl+6 židlí černá

6529 Kč

Zahradní sada technoratan stůl+6 židlí černá co bereme od značky BAUMAX - toto zboží si můžete koupit s VIP slevou pro každého za 6529 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 35000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Přejeme vám příjemné nakupování.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

BAUMAX

Zahradní sada technoratan stůl+6 židlí černá od firmy BAUMAX - toto zboží si můžete nechat dodat za perfektní cenu 6529 Kč. Souprava vyrobená s nejvyšší precizností, složená ze 6 pohodlných a zároveň stylových křesel a vysokého, stabilního stolku, zajistí svým uživatelům nejvyšší komfort užívání. Praktická, multifunkční jídelní souprava určená pro venkovní použití. Vysoký stůl je při jídle velmi praktický. Pohodlné technoratanové židle poskytují funkčnost a eleganci. Díky univerzální černé barvě technoratanu a kouřové (neprůhledné) desce stolu je vhodný i pro moderní interiéry. Pokud potřebujete více míst k sezení, doporučujeme samostatně dokoupit židle Haiti nebo Heidi

UŽITEČNÉ INFORMACE:

* technoratan (jinak umělý ratan) - je plastická hmota vyrobena z vyztužených polyetylenových vláken HDPE nebo polyuretanu vzorovaného na systému, barvách a vlastnostech přírodního ratanu. Předností ratanového nábytku je vysoká odolnost vůči špatným povětrnostním podmínkám, a především vůči UV záření.

* tvrzené sklo je pětkrát odolnější vůči mechanickému poškození než sklo obyčejné a je odolné vůči tzv. teplotnímu šoku" tj. rychlým teplotním změnám (můžete nechat na nahřátém stole ochlazené nebo zmrazené nádobí a naopak). Pokud dojde k prasknutí, rozpadá se na maličké kousky s tupými okraji.

Všechny produkty od výrobce
Zahradní sada technoratan stůl+6 židlí černá BAUMAX

Zahradní sada technoratan stůl+6 židlí černá

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce