Zahradní set  Mokka 2+1 BAUMAX

Zahradní set Mokka 2+1

4499 Kč

Zahradní set Mokka 2+1 od známé značky BAUMAX - toto zboží si můžete opatřit v neopakovatelné akci za 4499 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 35000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

BAUMAX

Zahradní set Mokka 2+1 od známého výrobce BAUMAX - toto zboží si můžete nechat doručit v husté akci za 4499 Kč. Kávový set Mokka je velmi elegantní kus nábytku, který odpovídá romantickému stylu každého balkonu nebo terasy. Velmi pohodlný díky jeho ergonomického tvaru a dvěma samostatnými polštáři pro každou židli. Každý polštář má vlastní povlak, který v případě znečištění můžete jednoduše prát při nízkých teplotách. Krásný kulatý stůl na vysokých nohách je dokonalým doplňkem k setu. Pozoruhodná je skutečnost, že to není tradiční skleněná deska stolu, ale jen namalovaná na perleťově-mléčnou barvu s efektem "frost". Imitace proutí na opěradle dodává celému setu velmi přirozený vzhled. Ocelový rám potažený práškem na matné bílé barvě z něj dělá investici na více ročních období. Všestranné, tlumené barvy soupravy Mokka v odstínech béžové, šedé a bílé předurčují sadu na využití v jakémkoliv designu.

*Tvrzené sklo je pětkrát odolnější vůči mechanickému poškození než běžné a odolnější vůči tzv. "tepelného šoku", tj. rychlým teplotním změnám (na stůl můžete umístit chlazené nápoje nebo ledové misky).

Návod :

 

Všechny produkty od výrobce
Zahradní set  Mokka 2+1 BAUMAX

Zahradní set Mokka 2+1

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce